
Премікс Комбі мікс стартер 1% 25 кг для поросят до 35 кг, КомбіФід
- В наявності
- Код: Комбі0126
4 817 ₴
+380 (68) 201-29-71
Киевстар- +380 (95) 556-49-98 Водафон
- +380 (63) 680-98-03 Lifecell
- +380 (96) 272-32-41 Киевстар
- +380 (95) 949-50-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбі мікс стартер для поросят до 35 кг - це високоякісний натуральний премікс, який повністю задовольняє потребу у поживних і біологічно активних речовинах всіх вікових груп тварин. Ефективність використання кормів та добавок можна оцінити за найкращою конверсією корму, хорошим приростам та високому збереженню поголів’я.
Склад
Крейда, сіль, лізин, метіонін, треонін, вітаміни, мінерали, ароматизатор, ферменти, емульгатор жиру, карнітин (в преміксі стартер та лакто).
Рекомендації щодо годування
| Відгодівляong>> | Комбі мікс стартер для поросят до 35 кг |
| Тривалість використання, днів | 35 |
| Витрати преміксу, г/добу | 15 |
| Витрати преміксу за період відгодівлі, кг на 1 голову | 0.525 |
| Всього за період відгодівлі, кг на 1 голову | 3.375 |
Раціон з використанням 1% преміксу
| Назва | Комбі мікс стартер для поросят до 35 кг |
| Кукурудза, % | 30 |
| Ячмінь, % | 36.2 |
| Пшениця, % | 10 |
| Соєвий шрот, % | 20 |
| Соняшниковий шрот, % | - |
| Соєва макуха, % | - |
| Монокальцій, % | 0.6 |
| Сіль, % | 0.5 |
| Крейда, % | 0.7 |
| Премікс, % | 1 |
Якісні показники
| Назва | Одиниці виміру |
Комбі мікс стартер для поросят до 35 кг |
| Лізин | g | 325.64 |
| Метионін | g | 105.29 |
| Треонін | g | 156.92 |
| Триптофан | g | 0.31 |
| Кальцій | % | 0.95 |
| Фосфор | % | 0.093 |
| Натрій | % | 0.185 |
| Вітамін А | МО | 606740.09 |
| Вітамін Д | МО | 105726.87 |
| Вітамін Е | mg | 1057.27 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Премікс |
| Застосування корми | Тваринництво |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Мішок |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КомбіФід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 817 ₴



