Сульфатрим порошок 1 кг O.L.KAR (аналог трисульфона)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1397
620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 556-49-98 Водафон
- +380 (63) 680-98-03 Lifecell
- +380 (96) 272-32-41 Киевстар
- +380 (95) 949-50-19
Опис
Порошок від білого до світло-жовтого кольору без запаху, добре розчинний у воді.
Склад
100 г препарату містить діючі речовини:
сульфадиметоксину натрієва сіль – 4 г;
триметоприм – 2 г.
Допоміжна речовина: лактоза моногідрат.
Фармакологічні властивості
АТСvet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.
Сульфатрим – комбінований хіміотерапевтичний препарат широкого спектру антимікробної дії.Препарат гальмує метаболізм мікроорганізмів шляхом блокування синтезу їх ДНК та РНК. Сульфатрим діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні бактерії (Staphylococcus spp., Streptococcusspp., Clostridium spp., Salmonella spp., E. coli, Haemophilus spp., Pasteurella spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на найпростіші (Coccidia,Toxoplasma) та рикетсії (Rickettsia spp.), менш активний щодо протею. Механізм дії пов’язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.
Триметоприм – хіміотерапевтична речовина, що володіє бактеріостатичною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує активність бактеріальної редуктази, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів метаболізму бактерій на шляху синтезу білка.
Активні речовини триметоприм та сульфадиметоксин діють синергічно. Вплив сульфадиметоксину посилюється триметопримом. Поєднання цих двох речовин стимулює блокування біосинтезу фолієвої кислоти.
Сульфадиметоксин порівняно повільно всмоктується із травного каналу, хоча виявляється у крові вже через 30 хвилин після введення. Терапевтична концентрація в організмі утримується протягом 24–48 годин. Період напіввиведення препарату із сироватки крові становить 11–14 годин.
Триметоприм зв’язується з білками плазми крові на 70%. Високу концентрацію триметоприму виявляють у секреті бронхіальних залоз, передміхуровій залозі та в жовчі. Період напіврозпаду триметоприму в плазмі крові становить 8–10 годин. Протягом 72 годин виводиться із сечею 66,8%.
Застосування
- Телята, козенята, ягнята: профілактика та лікування діареї, колісептицемії, стрептококового поліартриту, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії, стафілококових абсцесів, омфаліту, а також захворювань органів дихання та сечовивідної системи, викликаних.
- Свині: профілактика та лікування колібацильозу, кокцидіозу, атрофічного риніту, сальмонельозу, гемофілезу, пастерельозу, токсоплазмозу, а також захворювань органів дихання та сечовивідної системи, викликаних мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.
- Домашня птиця (курчата на відгодівлі, індики на відгодівлі, кури-несучки та батьківське поголів'я): профілактика та лікування кокцидіозу, колісептицемії, сальмонельозу, пастерельозу, стафілококової інфекції, інфекційного риніту та інших захворювань, викликаних мікроорганізмами.
- Кролики: лікування кокцидіозу, пастерельозу, стафілококової інфекції, колібацильозу, сальмонельозу та інших захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.
Дозування
Перорально з питною водою у дозах:
- телята, козенята, ягнята, свині – 10 г препарату на 40 кг маси тіла щодобово (10 г препарату на 5 л питної води щодобово) протягом 5 діб; або з кормом (60 г на 10кг корму).
- кролі – 8 г препарату на 1 л питної води щодобово протягом 5 діб;
- свійська птиця (курчата-бройлери, індики, кури-несучки та батьківські лінії) – 200 г препарату на 100 л питної води, або (4 кг препарату на 1 тонну корму) протягом 5 діб. При лікуванні кокцидіозу доза становить 800 г препарату на 100 л питної води протягом 3-5 діб.
Протягом лікування дають воду тільки з препаратом.
Після розчинення препарату у питній воді, розчин необхідно використати протягом 24 годин.
Протипоказання
Підвищена чутливість до складників препарату, а також при захворюваннях органів кровотворення, печінки, нирок.
Не застосовувати курям–несучкам, яйця яких використовують для споживання людьми. Не застосовувати жуйним тваринам з функціонально розвиненими передшлунками.
Застереження
Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється через 8 (телята, козенята, ягнята, свині, кролі) та 5 (кури-бройлери, індики-бройлери) діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Пакети з плівки полімерної, пакети з фольги ламінованої по 2, 10, 100 г та 1 кг.
Зберігання
Сухе темне недоступне для дітей місце при температурі від 0 °С до 30 °С.
Термін придатності − 3 роки.
Для застосування у ветеринарній медицині!
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Виробник | O. L. KAR. |
Вид тварин | Птахи, Домашні декоративні птахи, Велика рогата худоба (ВРХ), Свині, Вівці, Кози, Кролики, Домашня птиця |
Лікарська форма | Порошок |
Користувальницькі характеристики | |
Вага | 1000 |
- Ціна: 620 ₴