Продавець ZooVet - інтернет зоомагазин самих низьких цін - Zoovetbaza.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
13935 відгуків
Для замовлення телефонуйте нам
+380 (68) 201-29-71
+380 (95) 556-49-98
+380 (63) 680-98-03
ZooVet - ветеринарные препараты и зоотовары по самим низким ценам в Украине.

АСД Фракція 2. Антисептик-стимулятор Дорогова

АСД Фракція 2. Антисептик-стимулятор Дорогова


Історія створення

В 1943 році лабораторії кількох наукових інститутів СРСР отримали секретний урядовий замовлення на розробку медичного препарату нового покоління. Цей препарат повинен був захищати організми людей і тварин від радіації, сприяти значному підвищенню імунітету і при цьому бути недорогим і доступним для масового виробництва. Багато дослідницькі групи не зуміли впоратися з цим завданням.

Лише ВИЭВ (Всесоюзний інститут експериментальної ветеринарії) в 1947 році зміг пред'явити розроблений препарат, який відповідає всім висунутим вимогам. Лабораторія, очолювана талановитим експериментатором, кандидатом наук А. В. Дороговым, використовувала в своїй роботі нетрадиційний підхід. В якості сировини були використані жаби, а способом переробки була обрана термічна сублімація тканин з конденсацією рідини. Приготовлена таким чином рідина мала антисептичні, ранозагоювальні і стимулюючі властивості. Препарат отримав назву АСД, тобто, антисептик-стимулятор Дорогова.

Якщо в якості вихідного сировини Дорогов спочатку використовував жаб, то пізніше він став використовувати м'ясо-кісткове борошно. На властивості одержуваного препарату це не позначилося, оскільки висока температура при термічної сублімації «стирає» інформацію про те, який вигляд організму був обраний в якості сировини. Перша отримана фракція, по суті, була водою і не мала біологічної цінності. Наступні фракції, друга і третя, виявилися розчинними у воді, спирті і жирі речовинами, унікальними за своїми властивостями. Саме АСД фракція 2 і АСД фракція 3 були призначені для впливу на організми людей і тварин.

АСД фракція 3 використовується лише для зовнішнього застосування. Експерименти показали, що цей препарат ефективно знищує всілякі грибки, шкірних паразитів, дезінфікує рани. Крім того, АСД 3, офіційно використовувався лише у ветеринарії, показав чудові результати лікування різних шкірних патологій, таких, як вугрової висип, екзема, дерматити, нейродерміт, трофічні виразки. Мало того, АСД-3 ефективно допомагав навіть при псоріазі, до того часу не поддававшимся медикаментозному лікуванню. Експерименти по лікуванню людей проводилися на добровольцях.

АСД фракція 2 розбавлялася водомістких розчином і застосовувалася як внутрішнє і зовнішнє лікувальний засіб. Експерименти на тваринах перевершили всі очікування – лікування різноманітних захворювань було високоефективним і не мало побічних наслідків. Найбільш успішні результати були досягнуті застосуванням АСД-2 в комбінації з іншими лікарськими препаратами.

Було проведено величезну кількість досліджень застосування АСД-2 для лікування низки патологій органів і систем. АСД-2 виявився надзвичайно ефективний для лікування бронхіальної астми, проти якої медицина до того часу ще не знайшла дієвих засобів. За допомогою добровольців досліджувалася АСД фракція 2, застосування для людини. У результаті впливу препарату на організм, приходили до норми функції ендокринної, імунної, нервової та інших систем. Виліковувалося варикозне розширення вен, тривале застосування препарату сприяло підвищенню пружності тканин і шкіри, давало ефект омолодження організму. В області гінекології АСД-2 проявив себе найбільш ефективно, успішно лікуючи хламідіоз, трихомоноз, міому, фіброму, мастопатію, рак грудей і матки.

Після проведених широкомасштабних досліджень препарат став успішно використовуватися в лікарнях і клініках, де лікувалися партійно-державні діячі. Досить препарат швидко став здобувати популярність і в широких масах людей – спочатку в Москві, потім і в інших містах. Дорогов А. В. отримував тисячі листів зі словами подяки від виздоровілих, що користувалися водою хворих, яких офіційна медицина визнала безнадійними. Сама ситуація, що склалася, вимагала визнання АСД-2 офіційним лікарським засобом, призначеним для лікування людей. АСД фракція 2 до того часу зарекомендував себе як ефективний препарат для лікування шлунково-кишкових, легеневих, шкірних, онкологічних, гінекологічних і серцево-судинних захворювань. Але наукові медичні працівники, що займають вищі пости в Міністерстві охорони здоров'я (кандидати наук, доктори, академіки), ревно поставились до того, що такий дієвий багатофункціональний препарат був винайдений медиками, а ветеринаром.

На Дорогова стали чинити певний тиск, спершу натякаючи, а потім «настійно радячи» змінити назву препарату, прибравши з абревіатури букву «Д», заодно включивши в співавтори ряд високопоставлених «світило» медицини. Чиновники від науки хотіли не тільки отримати частину авторських прав на винахід, але і дізнатися секрети виготовлення препарату. Дорогов відповів відмовою, за що і поплатився – прокуратура Ухтомського району завела на нього кримінальну справу, звинувативши в комерційному використанні АСД. Було проведено слідство, в процесі якого намагалися знайти постраждалих від впливу препарату людей. Але ці зусилля виявилися марними – постраждалих не було. Мало того, з'ясувалося, що Дорогов на свої особисті гроші створив дві установки з виробництва препарату – для Інституту ветеринарії і для домашнього використання. Завдяки другій установці, розробка і створення АСД пройшли в найкоротші терміни. Слідство також з'ясувало, що вчений відпускав препарат і консультував людей по його застосуванню абсолютно безкоштовно. У результаті справа була закрита.

Дорогов продовжив свою дослідницьку діяльність, і виявив ще одну область для АСД фракція 2, застосування для людини. Нервові перевантаження, збої в діяльності ендокринної системи для багатьох чоловіків обертаються захворюванням простатитом. Якщо в якості одного з компонентів лікування використовувати АСД-2, лікування проходить швидко і ефективно. Крім того, препарат, що приймається в профілактичних цілях, сприяє поліпшенню обміну речовин, очищення організму від шлаків, підвищення життєвого тонусу.

Вищими партійними керівниками були дані вказівки з дослідження дії препарату на ув'язнених. АСД-2 в першу чергу застосовувався для лікування і профілактики туберкульозу, широко поширеного в місцях ув'язнення. В результаті вдалося у кілька разів знизити смертність. Застосування АСД призвело до того, що багато лікарські препарати стали не затребувані. Паралельно АСД успішно випробували і військові медики, вилікувавши багатьох людей, у тому числі високопоставлених, від важких захворювань. У 1952 році фармакологічний комітет Моз СРСР вніс АСД (фракції 2 і 3) у фармацевтичний довідник і дозволив застосування препарату. В результаті АСД придбав у Москві шалену популярність – за флаконом з рідкою фракцією люди буквально цілодобово стояли в чергах. При цьому вчені продовжували ретельно досліджувати АСД, вивчаючи його фізико-хімічні характеристики і властивості, біологічну активність, фармакологічну ефективність. Продовжувалося вдосконалення технології виготовлення препарату.
Біографія вченого

Народився Олексій Власович Дорогов в 1909 році в сім'ї селянина села Хмелинка Саратовської губернії. З дитинства майбутній учений виявляв свої неабиякі здібності у царині музики. Олексій володів чудовим слухом, чудово співав, самостійно навчився грати на гармоні, гітарі та флейті. Але життєве поприще Дорогов обрав в іншій сфері. Його мати займалася повивальним справою, цілительством, костоправством, лікувала змовами. Можливо, це в чомусь визначило вибір Дороговым своєї майбутньої професії. Олексій Власович успішно закінчив ветеринарний інститут, навчався в аспірантурі, пізніше його запросили на роботу у Всесоюзний інститут експериментальної ветеринарії. До моменту створення АСД Дорогов вже мав солідний науковий досвід – 26 серйозних наукових робіт, 5 зарекомендували себе винаходів. Створення препарату, здатного ефективно захистити організми людини і тварин від різних засобів масового ураження, стало для вченого справою життя. І його мета увінчалася успіхом! Але чиновники ставили одну перешкоду за іншою, перешкоджаючи поширенню ефективного препарату. Талановитий вчений витратив чимало сил і нервів на боротьбу з тими, що мають владу заздрісниками. У 1954 році Дорогова, заробив інфаркт, звільнили з інституту ветеринарії. Незважаючи на ходіння по високих інстанцій, вченого так і не поновили на роботі. Не було прийнято до уваги і те, що творець АСД удостоївся Державної премії за свій винахід. Приблизно через рік після звільнення Дорогова була розформована його лабораторія. Вчений помер восени 1957 року, не доживши до п'ятдесяти років...
Сучасна наука або «алхімія»?

Існує точка зору, згідно з якою при створенні АСД Дорогов діяв методами середньовічних алхіміків. Можливо, з цієї причини АСД часто називають еліксиром. Дочка дослідника, Ольга Олексіївна, кандидат медичних наук, лікар-гомеопат і імунолог, має сформовану точку зору з цього приводу. Суть її зводиться до того, що немає підстав для звинувачення вченого в лженаучности методики: виимо, Дорогов вважав, що подібно до того, як деревне вугілля є сорбентом, продукти органічного розпаду можуть служити дезактивантами, тобто, перешкоджати шкідливих впливів на організм. І такий підхід не має прямого зв'язку з ідеями середньовічних алхіміків.
Чому АСД не визнали офіційно?

Досі немає чіткої відповіді на дане питання. За роки, що минули з моменту винаходу, препарат міг врятувати тисячі життів, допомогти зберегти здоров'я багатьом людям. Але вже більше 60-ти років АСД офіційно застосовується лише у ветеринарії та дерматології. Придбати ліки можна виключно у ветеринарних аптеках. Партійна номенклатура і чиновники не були зацікавлені у революційних перетвореннях в області медицини. Тому препарат був засекречений, а після смерті Дорогова дослідження в цій області були припинені. АСД був відданий забуттю. Сьогодні Ольга Олексіївна, дочка Дорогова, бореться за впровадження АСД у число засобів офіційно дозволених для лікування людей. Групи ентузіастів неофіційно застосовують АСД в лікуванні, причому з незмінним успіхом. АСД фракція 2 може допомогти багатьом людям, лікувальні властивості даного препарату мають величезний потенціал і потребують докладному дослідженні.
Що ж таке АСД?

АСД – продукт термічного розкладання органічної сировини, що має тваринне походження. Отримують препарат шляхом сухої сублімації при високій температурі. Вихідною сировиною служить м'ясо-кісткове борошно, кісткові та м'ясні відходи. В процесі сублімації речовини органічного походження відбувається розщеплення елементів до низькомолекулярних компонентів.

Препарат не випадково має подвійне найменування: антисептик-стимулятор. У назві закладена суть впливу препарату на організм. Яскраво виражену антибактеріальну дію поєднується з адаптогенів функцією. АСД не відторгається живою клітиною, оскільки відповідає їй за своєю структурою, проникає через плацентарний і тканинний бар'єр, не викликає побічних ефектів, відновлює гормональний фон, нормалізує роботу периферичної нервової системи, підвищує рівень опірності організму різним шкідливим впливам. До АСД цілком застосовні такі визначення, як тканинний препарат, біогенний стимулятор. Говорячи про АСД фракції 2, застосуванні для людини даного препарату, слід, насамперед, зазначити його основне унікальну властивість: АСД не протистоїть певних видів мікробів, а підвищує захисні сили організму, які самі справляються з будь-яких мікробів. Імуномодулюючі властивості АСД обумовлені тим, що препарат легко вбудовується в обмінні процеси людського організму, відновлює нормальне функціонування клітин, забезпечує оптимальну роботу всіх систем життєдіяльності.

Широкий спектр лікувальної дії дозволяє застосовувати антисептик-стимулятор при захворюваннях різної етіології. Це астма, гормонозалежні пухлини, безпліддя, екзема, псоріаз і багато інші захворювання. Препарат доступний за ціною і абсолютно нешкідливий для організму, не викликає звикання. Лише в одному АСД фракція 2 не досконалий – він має дуже специфічним запахом. Позбавити препарат від цього аромату неможливо, всі спроби закінчилися невдачею – дезодорированный антисептик-стимулятор втрачає свої активні властивості. Коли справа стосується життя і здоров'я, такими дрібницями, як неприємний запах ліки, можна знехтувати. Зазвичай АСД-2 беруть, в буквальному сенсі, затиснувши ніс.
АСД фракція 2

Препарат містить: кислоти карбонові, циклічні та аліфатичні вуглеводні, похідні амідів, з'єднання з активною сульфгідрильної групою, воду.

Зовнішній вигляд: рідина від жовтого кольору до темно-червоного (зазвичай світло-жовтий з коричневим відтінком).

Властивості: висока водорозчинність, різкий специфічний запах.

Препарат призначений для зовнішнього і внутрішнього застосування.
АСД фракція 3

Препарат містить: кислоти карбонові, циклічні та аліфатичні вуглеводні, диалкилпроизводные пиррола, алкилбензолы і заміщені феноли, аліфатичні аміди та аміни, з'єднання з активною сульфгідрильної групою, воду.

Зовнішній вигляд: густа масляниста рідина (колір від темно-коричневого до чорного).

Властивості: висока розчинність у спирті, тварин і рослинних жирах, нерозчинність у воді, різкий специфічний запах.

Препарат призначений виключно для зовнішнього застосування.
Лікувальна дія

Препарат АСД фракція 2 найчастіше приймається перорально, в цьому випадку він ефективно активізує центральну і вегетативну нервову систему, стимулює секрецію травних залоз, моторну діяльність ШЛУНКОВО-кишкового тракту, підвищує активність тканинних і травних ферментів, нормалізує процес травлення, підвищує резистентність (опірність) організму, нормалізує внутриклеточый іонний обмін.

Зовнішнє застосування АСД-2 наказано, якщо необхідно стимулювати роботу ретикулоендотеліальної системи, нормалізувати трофіку і прискорити регенерацію пошкодженого шкірного покриву і м'яких тканин, провести антисептичну обробку пошкоджених тканин та протизапальну терапію.

Препарат АСД-3 по ГОСТ 12.1.007-76 належить до 3 класу небезпечних речовин (помірно небезпечна речовина), і застосовується лише зовнішньо. В рекомендованих дозах не чинить подразнювальної дії, є антисептиком, сприяє регенерації пошкоджених тканин, стимулює ретикулоэндотелиальную систему.
Схема прийому АСД фракції 3 при конкретних захворюваннях:
Грибкові захворювання шкірного покриву. 2-3 рази на день промивати з милом уражені місця, змащувати нерозведеним р-ром АСД-3;
Шкірні захворювання (нейродерміт, псоріаз, трофічні виразки, екземи тощо). Компреси з АСД-3, розведеному в рослинній олії у співвідношенні 1:20. Всередину приймати АСД-2, 1-2 мл на ½ склянки води, натщесерце, 5 днів, перерва 2-3 дні. При рецидивах захворювання проводиться повторне лікування.
АСД фракція 2, застосування для людини

Методика лікування препаратом АСД Фракція 2 була розроблена А. В. Дороговым.
Дозування стандартна: 15 - 30 крапель АСД-2 на 50 – 100 мл охолодженої кип'яченої води або міцного чаю, приймати натщесерце 2 рази на день за 20-40 хвилин до їжі.

Схема прийому: курс прийому ліків – 5 днів, потім 3 дні перерва. Цикл повторюється до повного одужання.

Схема прийому АСД фракції 2 при конкретних захворюваннях:
Гінекологічні захворювання. АСД 2 фракція перорально за стандартною схемою, спринцювання 1% водним розчином до повного одужання;
Гіпертонія. Схема прийому стандартна, але слід почати з 5 кап. 2 рази в день, щодня додаючи по одній довести до 20. Приймати до нормалізації тиску;
Очні запальні захворювання. 3 – 5 кап. на 1/2 склянки кип'яченої води, приймати перорально за схемою 5 днів через 3;
Для стимуляції росту волосся. 5% розчин АСД-2 втирати в шкіру голови;
Захворювання печінки, серця, нервової системи. АСД-2 перорально за схемою: протягом 5 днів за 10 кап. на ½ склянки кип'яченої води, перерва 3 дні; далі 5 днів по 15 кап., перерва 3 дні; 5 днів за 20 кап., перерва 3 дні; 5 днів по 25 кап., перерва 3 дні. Курс проводити до виникнення стабільних позитивних результатів. При загостренні хвороби слід на якийсь час припинити прийом. Відновити після затихання болю;
Захворювання нирок, жовчних шляхів. Стандартна схема прийому та дозування.
Зубний біль. Ватний тампон, змочений препаратом АСД фракція 2, прикласти до хворого місця;
Імпотенція. Перорально за 30-40 хвилин до їжі, 3 – 5 кап. на ½ склянки кип'яченої води, курс 5 днів через 3;
Кашель, нежить. 2 рази в день по 1 мл АСД-2 на ½ склянки кип'яченої води;
Коліти, гастрити. Дозування і схема прийому стандартні, але приймати препарат 1 раз на день;
Молочниця. 1% розчин АСД-2 зовнішньо;
Нетримання сечі. 5 кап. на 150 мл охолодженої кип'яченої води, 5 днів, перерва 3 дні;
Подагра, запалення лімфовузлів, ревматизм. Перорально 5 днів через 3 по 3-5 кап. на ½ склянки кип'яченої води, компреси з АСД-2 на хворі місця;
Застуда. Інгаляції – 1 ст. л. АСД-2 на літр закипілої води;
Профілактика простудний захворювань. 1 мл АСД-2 на ½ склянки води;
Радикуліт. На 1 склянку води 1 чайна ложка АСД-2, приймати 2 рази на день до одужання;
Спазми судин кінцівок. «Панчіх» з декількох шарів марлі. Змочити 20% р-ром АСД-2. Кровообіг відновлюється після 4 – 5 місяців регулярних процедур;
Трихомоноз. Одноразове спринцювання АСД-2. 60 кап. на 100 мл теплої кип'яченої води;
Туберкульоз легенів та інших органів. Вранці натщесерце 1 раз на день, за півгодини до їди. Починати з 5 кап. на ½ ст. кип'яченої води. 5 днів через 3. Далі 5 днів за 10 кап, перерва 3 дні; 5 днів по 15 кап., перерва 3 дні; 5 днів за 20 кап., перерва 3 дні;. Курс триває до 3-х місяців;
Огрядність. 5 днів по 30-4 - кап. на склянку кип'яченої води, перерва 5 днів; 10 кап. – 4 дні, перерва 4 дні; 20 кап. 5 днів, перерва 3-4 дні;
Вушні запальні захворювання. 20 кап. на склянку кип'яченої води, перорально. Промивання і компреси – місцево;
Виразка шлунка, 12-палої кишки. Стандартна схема прийому.
Онкологічні захворювання

При наявності передракових захворювань застосовують стандартну схему прийому, на зовнішні пухлини – компрес. Дозування препарату АСД фракція 2, застосування для людини при лікуванні ракових захворювань залежить від віку хворого, характеру і локалізації уражень. АСД-2 зніме біль і зупинить розвиток пухлини. Автор препарату, Дорогов А. В., в запущених випадках рекомендував приймати по 5 мл АСД-2 на ½ склянки води два рази в день. Але такий курс в обов'язковому порядку слід проводити під суворим лікарським контролем.

Схема прийому АСД фракції 2 в рамках «ударної» методики Дорогова А. В., що застосовується для лікування запущених випадків онкологічних захворювань.

Препарат приймається добу кожні 8 годин, 12 годин, 16 годин і 20 годин.
Курс 1: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 5 крапель препарату АСД-2.
Курс 2: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 10 крапель препарату АСД-2.
Курс 3: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 15 крапель препарату АСД-2.
Курс 4: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 20 крапель препарату АСД-2.
Курс 5: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 25 крапель препарату АСД-2.
Курс 6: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 30 крапель препарату АСД-2.
Курс 7: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 35 крапель препарату АСД-2.
Курс 8: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 40 крапель препарату АСД-2.
Курс 9: у зазначені години протягом 5 днів приймається за 45 крапель препарату АСД-2.
Курс 10: у зазначені години протягом 5 днів приймається по 50 крапель препарату АСД-2, курс 10 продовжується до одужання.

Щадна схема лікування онкологічних захворювань препаратом АСД фракція 2:
1 курс, 1-я тиждень.
Понеділок: прийом препарату за 30 хвилин до їжі, натщесерце. На 30-40 мл охолодженої кип'яченої води додається шприцом або піпеткою 3 краплі АСД фракції 2.
Вівторок: 5 крапель.
Середа: 7 крапель.
Четвер: 9 крапель.
П'ятниця: 11 крапель.
Субота: 13 крапель.
Неділя: перерва.
2-я, 3-я, 4-я тижня – та ж схема. Далі перерву 1 тиждень.
2 курс, 1-я тиждень.
Понеділок: 5 крапель.
Вівторок: 7 крапель.
Середа: 9 крапель.
Четвер: 11 крапель.
П'ятниця: 13 крапель.
Субота: 15 крапель.
Неділя: перерва
2-я, 3-я, 4-я тижня – аналогічно. Далі – відпочинок. У разі погіршення самопочуття слід припинити прийом препарату.
Інструкція по відбору препарату АСД фракція 2 з флакона:
не слід знімати з флакона гумову кришечку. Досить видалити центральну частину алюмінієвого ковпачка;
у центр гумової пробки флакона вставляється голка одноразового шприца;
в голку вставлено шприц;
необхідно струсити флакон декілька разів, енергійними рухами;
перевертаємо флакон догори дном;
набираємо в шприц необхідну кількість препарату АСД-2;
витягаємо шприц, утримуючи голку в кришці флакона;
наконечник шприца опускаємо в склянку з кип'яченою водою;
повільно вводимо препарат у воду, намагаючись уникнути піноутворення;
перемішуємо склад і приймаємо всередину.
Лікування препаратом АСД фракція 2 за методом в. І. Трубнікова

Схема лікування залежить від віку людини і маси його тіла. Препарат розводять кип'яченою охолодженою водою.
Вік: від 1 до 5 років. АСД-2: 0,2 – 0,5 мл Кількість води: 5 – 10 мл
Вік: від 5 до 15 років. АСД-2: 0,2 – 0,7 мл Кількість води: 5 – 15 мл
Вік: від 15 до 20 років. АСД-2: 0,5 – 1,0 мл. Кількість води: 10 – 20 мл
Вік: від 20 і старше. АСД-2: 2 – 5 мл Кількість води: 40 – 100 мл

Детальна інструкція по відбору препарату наведена вище не випадково: слід уникати контакту АСД-2 з повітрям, оскільки препарат швидко окислюється і втрачає свої активні властивості. Набравши, з усіма пересторогами, необхідну кількість препарату в шприц, і акуратно змішавши з водою, не утворюючи піни, слід негайно випити ліки.

Препарат має надзвичайно різкий і неприємний запах, тому краще брати його за межами житлового приміщення, в добре провітрюваному місці, в ідеалі – на вулиці. Приготувавши ліки, бажано підготувати себе до його прийому. Для цього необхідно зробити глибокий вдих, а потім різко видихнути повітря. Закрити очі (так буде легше випити ліки), випити приготований розчин, трохи затримавши дихання. Потім виконати кілька глибоких вдихів через ніс, різко видихаючи через рот.

Пити ліки необхідно за 30 – 40 хвилин до їди. Починати курс слід з низької дози, поступово збільшуючи її, доки не знайдете оптимальну для себе. Після п'ятиденного курсу робиться перерва на два дні. Починати краще з понеділка, щоб не збиватися в підрахунках. В період першої п'ятиденки пити препарат треба два рази в день, вранці, до сніданку, і ввечері, перед вечерею або через 2 – 3 години після нього. Починаючи з 2-го тижня прийому, можна пити ліки 1 раз на день, вранці. В залежності від самопочуття, перерви між курсами можна робити тривалістю до місяця і більше.
Примітки:
для внутрішнього вживання використовується виключно АСД фракція 2;
для того, щоб розвести препарат (для внутрішнього або зовнішнього застосування) береться тільки кип'ячена охолоджена вода;
Якщо немає можливості вжити АСД-2 з водою (наприклад, дітьми, зважаючи на надзвичайно різкого і неприємного запаху), для розчинення препарату можна використовувати молоко;
АСД-2 рекомендується приймати натщесерце, за 30 – 40 хвилин до їжі, або через 2 години після;
1 мл містить 30 – 40 крапель препарату АСД;
компреси виготовляють з декількох шарів змоченої препаратом марлі. Щоб уникнути випаровування препарату поверх тканини накладається пергамент і товстий шар вати (до 12 см), потім вся багатошарова конструкція забинтовується;
препарат АСД-2 випускається в закритому гумовою пробкою скляному флаконі. Пробка обкатана алюмінієвим ковпачком. Ємність флаконів складає 50, 100 і 200 мл;
флакон з препаратом необхідно тримати в сухому темному місці. Термін придатності становить 4 роки, при оптимальній температура зберігання (від +4 до +30 °C);
при використанні препарату АСД-2 згідно з інструкцією до застосування, не спостерігається ускладнень або побічних явищ. Протипоказання відсутні;
незважаючи на відсутність побічних явищ, у окремих осіб може спостерігатися непереносимість препарату. З цієї причини бажано уважно стежити за самопочуттям під час курсу лікування. При погіршенні самопочуття слід перервати курс до виявлення причин погіршення;
під час проведення лікувального курсу з використанням препарату АСД фракція 2 необхідно повністю утримуватися від вживання спиртних напоїв. В іншому випадку лікування буде неефективним, крім того, поєднання лікарського препарату та алкоголю може призвести до різкого погіршення самопочуття;
препарат АСД і по сей день не отримав офіційну прописку в списках ліків традиційної медицини. З цієї причини більшість лікарів вельми скептично ставляться до лікувальними якостями і властивостями АСД. Деякі медики навіть не знають про існування даного препарату;
серед ентузіастів, які застосовують АСД фракцію 2 протягом довгих років, існує думка, засноване на власних спостереженнях, що препарат підвищує густину крові. Для профілактики цього ефекту необхідно регулярно вживати лимони, журавлину, кислі соки. Якщо відсутні протипоказання, можна приймати щодня по чверті таблетки аспірину;
в період курсу прийому препарату АСД-2 рекомендовано збільшити кількість вживаної рідини до 2 – 3 літрів на добу. Такий підхід сприяє більш швидкому і якісному очищенню організму від шлаків і токсинів;
крім двох вищезгаданих пунктів, застосування препарату АСД-2 не вимагає яких-небудь істотних змін у звичному режимі харчування;
останнім часом все частіше реєструються випадки підробки даного препарату. Тому не варто купувати ліки з рук, а вибираючи АСД-2 у ветеринарній аптеці, бажано віддавати перевагу перевіреним виробникам.

Інші статті
Контакти
ZooVet - інтернет зоомагазин самих низьких цін - Zoovetbaza.com.ua
+380955564998
Вінниця, Україна
+380 (68) 201-29-71Киевстар
+380 (95) 556-49-98Водафон
+380 (63) 680-98-03Lifecell
+380 (96) 272-32-41Киевстар
+380 (95) 949-50-19

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner