Корзина
1527 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380962723241
+380936151500
+380981904078
ZooVet - ветеринарные препараты и зоотовары по самим низким ценам в Украине.
Липротвит для птицы 1 кг Круг

Липротвит для птицы 1 кг Круг

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 21373

32 грн.

Минимальная сумма заказа — 150 грн.

Показать оптовые цены
Липротвит для птицы 1 кг Круг
Липротвит для птицы 1 кг КругНет в наличии
32 грн.
+380962723241
Киевстар
 • +380936151500 Lifecell
 • +380981904078
 • +380682012971 Viber
+380962723241
Киевстар
 • +380936151500 Lifecell
 • +380981904078
 • +380682012971 Viber
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Полное описание

Лізинпротеїнова добавка ЛІПРОТвіта ® , яку останнім часом стали активно використовувати в годівлі свиней та птиці багато господарств різних регіонів Росії , здобула популярність в першу чергу як ефективна заміна кормового кристалічному лизину . Завдяки своїй микробиальной природі , лізин ЛІПРОТвіта ® має L- форму , а тому практично повністю засвоюється в шлунково -кишковому тракті тварин і птиці.

Однак роль ЛІПРОТвіта ® у фізіології годівлі тварин і птиці не обмежується тільки цією обставиною. Крім лізину , даний продукт містить практично весь ряд амінокислот , вітаміни групи В , макро -і мікроелементи. Але ще одним важливим компонентом , що містяться в ЛІПРОТі ® , є бетаїн - багатофункціональне , біологічно активна речовина . Його своєрідним « постачальником » служить бурякова меляса , на основі якої проводиться ЛІПРОТвіта ®.

Бетаїн - це натуральна речовина, яка зустрічається у тварин і рослин , було виявлено Шейблера в соку цукрових буряків Beta vulgaris , в 1866р . , Звідки й отримало свою назву. Зміст бетаїну в цукрових буряках становить 0,15-0,3 % , причому в процесі росту рослини його більше , ніж у стиглих плодах. Освіта бетаїну відбувається спочатку в листках буряка , а потім - в корінні. Рівень бетаїну залежить від кліматичних умов , геоендеміческіх особливостей регіону , застосовуваних добрив .

За хімічною структурою бетаїн являє собою похідне найпростішої амінокислоти гліцину - триметилгліцин . У дипольної молекулі бетаїну є активні метильние групи ( СН3 - ) , про роль яких буде сказано нижче.

У хімічній літературі бетаїн позначають цілу групу сполук - все повністю метиловані солі амінокислот , що мають свою назву : бетаїн гистидина - герцінін , бетаїн пролина - стахідрін , бетаїн триптофану - гіпофорін і т.д.

При переробці цукрових буряків розкладання бетаїну , а також утворення нерозчинних сполук , не відбувається , а тому він у незмінному вигляді переходить в мелясу . Рівень вмісту бетаїну в мелясі коливається в межах від 6,67 до 13,3 %. Згідно ряду досліджень , продуценти лізину і лимонної кислоти нездатні засвоювати органічну форму азоту бетаїну , тобто в процесі ферментації він не піддається перетворенням . Таким чином , весь бетаїн , що міститься в мелясі , переходить в незмінному вигляді в ЛІПРОТ ®. У продукті , з рівнем 13-14% L- лізину гідрохлориду , міститься 3,5-4% чистого бетаїну .

До виявлення фізіологічного впливу бетаїну на організм сільськогосподарських тварин і птиці його вважали абсолютно неактивним. Але пізніше було встановлено, що бетаїн - як компонент кормів для сільськогосподарських тварин і птахів - відіграє велику роль: він є джерелом лабільних метильних груп для метилування гомоцистеїну в печінці. Відомо , що приєднання метильної групи ( метилювання ) - це обов'язковий етап найважливіших біохімічних реакцій. Організм тварин і птиці не може синтезувати метильние групи , а витягує їх з корми . В організмі птиці для окислення холіну в бетаїн немає особливого ензиму - оксидази холіну , а тому роль бетаїну як фактора повноцінної годівлі , рівного за своїм значенням наявності в кормах вітамінів та інших , корисних біологічно активних речовин , безперечна.

При нестачі донорів метильних груп в печінці відбувається затримка реакцій, які сприяють видаленню з неї надлишку жиру , що тягне за собою її жирове переродження . Тому з метою попередження жирової інфільтрації печінки через премікс в комбікорми передбачається введення певної кількості холіну , який разом з метіоніном вважалися основними донорами метильних груп до виявлення вищеназваної функції у бетаїну . Але порівняно з цими речовинами , ефективність бетаїну вище , так як він є активною метилирующей формою холіну . Тому за наявності бетаїну в раціоні можна істотно зменшити введення синтетичного DL- метіоніну і холінхлорида , знижуючи тим самим рівень витрат на одиницю продукції. При цьому підвищується збереження вітамінів , на які агресивно впливає холінхлорид . Згідно з даними , які наводяться скандинавськими та американськими дослідниками , 1кг бетаїну ( 96 % ) здатний замінити 4,16 кг 50 % -го холінхлорида і 1,37 кг DL- метіоніну. Прийнято вважати , що бетаїн може знижувати витрату метіоніну в організмі до 20 %.

Інша важлива функція бетаїну - здатність до осмопротекціі . Осмос - це рух води через клітинні мембрани , що виникає внаслідок різниці концентрації електролітів зовні і всередині клітини. Бетаїн запобігає дегідратацію і підтримує електролітічекій баланс . Проникаючи в клітину , він захищає клітинні ферменти і мембрани від осмотичної інактивації . При цьому на підтримку водного та іонного балансу клітини витрачається істотно менше енергії.

Зазначені обставини допомагають уникнути серйозних втрат по продуктивності в стресових умовах , - таких як зміна типу годівлі , температурний вплив , транспортування , наявність патогенів ( кокцидіоз ) . Основні позитивні моменти впливу бетаїну - зниження втрати води м'язовою тканиною і збереження хорошого рівня абсорбції поживних речовин клітинами кишкового епітелію.

Застосовувані в процесі виробництва комбікормів гранулювання , екструдування або експандуванні не впливають на зміст бетаїну зважаючи на його термостійкості ( вище +239 º С). Іншою особливістю бетаїну ЛІПРОТвіта ® є його кислотоустойчивость - концентрована сірчана кислота і « царська горілка » бетаїн не розщеплюється . З переваг бетаїну , завдяки яким він використовується в процесі виробництва ряду товарів і медикаментів , відзначають також його антибактеріальні та антифунгіцидною властивості .

Враховуючи той факт , що лізин - це основний компонент ЛІПРОТвіта ® , при балансуванні рецептів комбікормів фахівці -технологи орієнтується в першу чергу саме на його рівень вмісту в продукті. Не використання інших показників поживності ЛІПРОТа ® в процесі розрахунку , а саме: зміст метіоніну з цистином (з урахуванням метіонінсберегающей функції бетаїну ), зміст треоніну , рівень обмінної енергії , відсоток сирого протеїну , сирого жиру та сирої клітковини , кількість кальцію , фосфору і натрію , - веде до отримання більш високої вартості комбікорму.

Информация для заказа
 • Цена: 32 грн.
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Контакты
ZooVet - интернет зоомагазин самых низких цен
+380682012971
УкраинаВинницкая областьВинница
+380962723241Киевстар
+380936151500Lifecell
+380981904078
+380682012971Viber