
БВМД Комбі гроуер 25 кг для поросят до 65 кг 15%, КомбіФід
- В наявності
- Код: Комбі0057
1 014 ₴
+380 (68) 201-29-71
Киевстар- +380 (95) 556-49-98 Водафон
- +380 (63) 680-98-03 Lifecell
- +380 (96) 272-32-41 Киевстар
- +380 (95) 949-50-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БВМД Комбі гроуер 25 кг для поросят до 65 кг 15% - це високоякісні натуральні білково-мінерально-вітамінні добавки, які повністю задовольняють потребу у поживних і біологічно активних речовинах всіх вікових груп тварин. Ефективність використання кормів та добавок можна оцінити за найкращою конверсією корму, хорошим приростам та високому збереженню поголів’я.
Склад
Соєвий шрот, соєва макуха, монокальцій, крейда, сіль, вітаміни, мінерали, лізин, метионін, треонін, триптофан, ароматизатор, ферменти, емульгатор жиру, мікофікс, карнітин.
Рекомендації щодо годування
| Відгодівля | БВМД Комбі гроуер для поросят до 65 кг 15% |
| ТИП свині | 30 - 65 кг |
| Тривалість використання, днів | 42 |
| Витрати БВМД, г/добу | 375 |
| Витрати БВМД за період відгодівлі, кг на 1 голову | 15.75 |
| Всього | 39.79 кг |
Раціон з використанням БВМД
| Назва | БВМД Комбі гроуер для поросят до 65 кг 15% |
| Кукурудза, % | 25 |
| Ячмінь, % | 40 |
| Пшениця, % | 20 |
| БВМД, % | 15 |
Якісні показники
| Назва | Одиниці виміру |
БВМД Комбі гроуер для поросят до 65 кг 15% |
| Обмінна енергія | мДж | 12.37 |
| Сирий протеїн | % | 40.93 |
| С.Клітковина | % | 3.96 |
| Лізин | g | 37.62 |
| Метионін | g | 9.52 |
| Треонін | g | 20.55 |
| Триптофан | g | 5.05 |
| Кальцій | % | 3.38 |
| Фосфор | % | 0.73 |
| Вітамін А | МО | 30172.60 |
| Вітамін Д | МО | 5114.00 |
| Вітамін Е | mg | 53.44 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування корми | Тваринництво |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | КомбіФід |
| Тип | БВМД |
| Упаковка | |
| Упаковка | Мішок |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴



