Туалет-лоток глибокий без сітки для кішок Вітан, розмір 39x27x12 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5615
93 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 201-29-71
Киевстар- +380 (95) 556-49-98 Водафон
- +380 (63) 680-98-03 Lifecell
- +380 (96) 272-32-41 Киевстар
- +380 (95) 949-50-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет-лоток для кішок «Вітан» — забезпечує вашому улюбленцю комфорт та гігієну. Ця модель поєднує в собі естетичний вигляд, міцність та функціональність, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання.
Рекомендації
Привчати тварину до туалету необхідно з раннього віку, щоб потім не довелося прибирати за вихованцем у недозволених місцях. Коли на вулиці погана погода чи ні можливості вигуляти тварину – наявність пластикового туалету в будинку чудово впорається із завданням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



