

Клітка декоративних птахів Мальва (33 х 23 х 45 см), Лорі
- Нет в наличии
- Код: К049
731 ₴
+380 (68) 201-29-71
Киевстар- +380 (95) 556-49-98 Водафон
- +380 (63) 680-98-03 Lifecell
- +380 (96) 272-32-41 Киевстар
- +380 (95) 949-50-19
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактна, зручна у використанні та догляді клітка Мальва для утримання малих птахів. Оптимально для хвилястих попугаїв, канарок, амадинів.
Особливості
- Завдяки висувному пластиковому піддону у клітці легко
- підтримувати чистоту
- Бокові дверцята додатково служать для кріплення навісної купалки та дуплянки. Клітка виготовлена в елегантному дизайні, з оптимальним кроком прута щоб не перешкоджати зовнішньому огляду та бути безпечною для її мешканців.
- Має формовану крышу, зігнуту таким чином щоб створити додатковий простір для птиці.
- Фарбування клітини здійснюється за допомогою сучасних європейських технологій.
- Для покриття клітин у кольоровому варіанті використовується порошкове фарбування, що забезпечує міцне, екологічне та рівномірне покриття виробів, що випускаються.
- Комплектація
- Оснащена комплектом необхідних аксесуарів, виготовлених з високоякісної пластмаси. 2 годівнички, поїлка, жердинка. Піддон має висувну секцію для полегшення прибирання.
Розмір
33 х 23 х 45 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Клетка |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 731 ₴



